Změna pro Štramberk – NEZÁVISLÍ

Změna nespadne z nebe!

Panstvo svá pravidla porušuje, pro poddané samozřejmě platí!

Vážení občané,

již několikrát jsme Vás informovali o pravidlech pro vydávání štramberských novinek, které zde do té doby neexistovaly a kterými si nové vedení samo navrhlo a schválilo podmínky mj. pro vydání příspěvku. Jednou z jasně daných podmínek je termín uzávěrky, kdy pravidlo článku X odst. 9 říká:

„při nedodržení termínu uzávěrky nebude příspěvek v daném vydání zveřejněn“

Přesto, že naše příspěvky vždy zasíláme redakci poslední den v nočních hodinách, ve vydání je téměř vždy obsáhlá reakce vedení města. Jak je to možné?

Dle našeho názoru vedení města zneužívá svého nadřazeného postavení vůči redakci, zatímco by mělo ctít rovný přístup. My ostatní méněhodnotní občané, kteří často ve volbách získali cca 2 krát až 3 krát více hlasů než členové vedení města, nemůžeme ani redakci požádat o opravu překlepu, neboť toto ač pravidla neřeší zakázalo vedení města.

Holt nejspíše se budeme dál setkávat se superrychlými reakcemi, které se svým nerelevantním a nepodstatným obsahem jen snaží zamaskovat skutečné a závažné chyby a na jejichž obhajobu zřejmě dotyční nemají dostatečnou a kultivovanou argumentační výbavu.

Proč Vám o problémech píšeme ve štramberských novinkách, proč otevíráme témata na zasedání zastupitelstva města? Protože nám nic jiného nezbývá, neboť závěry jednání komisí vezmou orgány města na vědomí, funkcionáři města s námi vymlátí dveře a dělají si dál, co se jim zachce.

Pak je ještě šance pokusit se oslovit otevřenější zastupitele koalice, jinak už jen zbývá to řešit s nadřazenými úřady a ministerstvy a oznámit to občanům, neboť těm jsme za svou práci zastupitele města odpovědni.

Za Vaši podporu Vám děkuji a věřím, že i ti, kteří nás nemají v oblibě, najdou v našich textech podstatné myšlenky a konstruktivní přístup k dění ve městě.

David Plandor, zastupitel za Změnu pro Štramberk -NEZÁVISLÍ