Změna pro Štramberk – NEZÁVISLÍ

Změna nespadne z nebe!

Ondřej HOLUB

Jmenuji se Ondřej Holub. Narodil jsem se ve Štramberku roku 1983. Pocházím ze spojení dvou tradičních starousedlických Štramberských rodin. Rodiny Klimešů z Dolní ulice ze strany matky, a rodiny Holubů z Koziny ze strany otce.

Vyrůstal jsem na ulici Nádražní, ale vzhledem k rodinným vazbám jsem byl všude v našem krásném městečku k vidění. Vystudoval jsem Palackého Gymnázium v Novém Jičíně, jež jsem zdárně ukončil v roce 2003.

Vždy jsem měl touhu poznávat, učit se nové věci, cestovat. Proto jsem jednoho dne opustil rodné hnízdo a na rok odlétl do USA, kde jsem pracoval na výletních lodích. Po svém návratu, jsem však po roce opět nasadil tulácké boty a tentokrát odjel na zkušenou do Irska, odkud mě však nakonec stesk po našem krásném Štramberku, a zjištění, že všude dobře, doma nejlíp přivedlo natrvalo zpět. V Irsku jsem nakonec žil přes 11 let. Po návratu v roce 2017, jsem pracoval v zahraničním obchodě pro různé firmy. Nyní pracuji jako obchodní manažer pro firmu vyrábějící dětská hřiště.

Proč kandiduji?

Miluji naše krásné městečko, a chci, aby se nám tady všem konečně začalo žít lépe a spokojeněji. Dlouhodobě s bolestí pozoruji, jak naše krásné městečko pomalu, ale jistě chřadne, ale nechci o tom jen mluvit, ale něco pro změnu k lepšímu udělat. Z tohoto důvodu jsem byl v posledním volebním období členem v celkem 5 komisích města.

Na základě mého působení v komisích jsem si vědom, jak mnoho věcí se musí vyřešit. Musí se už ale začít pořádně a rychle něco dělat, a hlavně jednat, a nejen prázdně mluvit. Mým hlavním cílem je vyřešení katastrofálního stavu okolo technických služeb, dispozice dětských hřišť ve městě, řešení neudržitelné situace s parkováním ve městě, zkvalitnění všech služeb a života pro občany, sjednocení a spolupráci místních podnikatelů a města.

Nesnáším slovo „NEJDE“! Všude ve světě i v okolí to jde, jen u nás nikoliv? Je nejvyšší čas toto změnit. Nebojím se říct svůj názor a stát si za ním.