Změna pro Štramberk – NEZÁVISLÍ

Změna nespadne z nebe!

Mgr. Milan HANZELKA

Jmenuji se Milan Hanzelka, bydlím na ulici Nádražní nad Palárnou, pracuji jako učitel na základní škole.

V komunální politice se angažuji již druhé volební období a pořád cítím potřebu v práci pokračovat, protože jsem jako zastupitel v letech 2018 – 2022 byl přímým svědkem toho, jak by práce pro město vypadat neměla a proto jsou myšlenky Změny pro Štramberk opět velmi aktuální, stejně jako v roce 2014, kdy jsem se rozhodl kandidovat.

Ani v tomto období jsem ideály neztratil a pořád věřím v možnosti širší spolupráce, komunikaci, naslouchání lidem, slušnost, upřímnost, pracovitost, nepolitikaření, snahu najít kompromis a podporu rozumných projektů pro všechny občany. Stejnými hodnotami se řídím i v osobním a profesním životě. Jsem rád, že i ostatní naši kandidáti neztratili chuť něco změnit a vytrvale se prostřednictvím zastupitelstva i komisí snaží pracovat pro lidi, přestože to bylo v naší pozici hodně složité.

Rád bych se dále věnoval především problematice vzdělávání, sportu a volnočasovým aktivitám. Za osm let působení ve veřejné funkci jsem nabyl mnoho cenných zkušeností ve všech oblastech chodu města. Dnešní svět přináší mnoho novinek, změn a ohrožení některých jistot a naše město potřebuje lidi osvícené, vstřícné ochotné spolupracovat abychom vše společně zvládli….