Změna pro Štramberk – NEZÁVISLÍ

Změna nespadne z nebe!

Koaliční komedie pokračuje a nabírá na gradaci

Po trapasu koalice na červnovém zasedání ZM ohledně poskytnutí dotace organizaci SOKOL Štramberk na výstavbu hřiště a následně  osobní veřejné exhibici vedoucích funkcionářů koalice dne 18. června 2021 v areálu Trúby, který si uzavřeli jenom pro sebe a symbolicky uskutečnili „Otevírání Trúby po její rekonstrukci“ , se dne 15.9.2021  konalo 18. zasedání ZM Štramberka, a to začalo  informací o rezignaci Ing. Šimíčka na post místostarosty a zastupitele města bez udání důvodu.

Ať je   důvod jeho rezignace jakýkoliv, jeho odchod z vedení města je velice dobrá a prospěšná zpráva  pro občany našeho města.

Je „veřejným tajemstvím“, že  Ing. Šimíček si svoji předvolební politickou angažovaností a „zkušeností vysloužilého komunálního politického veterána“ snažil s pomoci  koalice zajistit v místě bydliště a orgánech našeho města  pracovně výhodnou  “trafiku“  před odchodem do důchodu, o což se neúspěšně snažil  již v minulém volebním období. Zajistil si funkci místostarosty města a svými výkony nás opakovaně přesvědčil, že na tuto funkci měl jenom chabé politické předpoklady, a to je hodně málo.

Dále zasedání ZM pokračovalo složením slibu nového zastupitele za ODS Ing. Venského, který byl v pořadí až pátý náhradník, protože čtyři náhradníci za ODS  před ním se mandátu zastupitele vzdali, taky bez udání důvodu.

To je co? Kde zůstaly jejich předvolební sliby? Zoufalí lidé dělají zoufalé skutky. No a co nám dále předvedla koalice na tomto zasedání za divadlo v duchu „škatulata hejbejte se“  a jak povede koalice naše město dále se nedá jen tak popsat. Kdo neuvidí a neuslyší, neuvěří. Proto doporučuji občanům na vlastní oči zhlédnout video záznam z tohoto 18. zasedání ZM na web stránkách města v sekci Zastupitelstvo města – videa. Zvlášť za pozornost stojí diskuse zastupitelů k bodu programu 3, 4, 5, 15, 16  a Závěr.

Glosa opozice k celé nastalé  situaci ve městě bude na www.zmenaprostramberk.cz.

Dušan Krajčír, zastupitel za ZPŠ – NEZÁVISLÍ