Změna pro Štramberk – NEZÁVISLÍ

Změna nespadne z nebe!

Ing. Libor KRAJČÍR

Vážení spoluobčané, jmenuji se Libor Krajčír a o Vaše hlasy se v komunálních volbách ucházím za Změnu pro Štramberk druhé volební období. Vystudoval jsem Střední zemědělskou školu v Novém Jičíně. Na Mendlově univerzitě v Brně jsem vystudoval obor Fytotechnika a specializační studium Rostlinolékařství.

Po ukončení studia jsem pracoval na pozici agronoma. Od roku 2007 vykonávám profesi Rostlinolékařského inspektora Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského.

Mezi mé záliby patří sportovní kynologie, včelaření, aktivně se věnuji činnosti v Českém centru signálních zvířat a jsem členem Štramberské hudební skupiny „o105“. Jako zastupitel jsem členem Komise správy majetku, regenerace a životního prostředí. Štramberk je místo, kde žiji od dětství a chci nadále žít. Čestnost, slušnost, upřímnost a odpovědnost, úcta k lidem bez ohledu na jejich smyšlení jsou mé vlastnosti, které uplatňuji ve svém životě a chci také uplatňovat i dále v komunální politice při zvelebování městských částí, včetně realizace volebního programu Změny pro Štramberk – Nezávislí. Vše co dělám, dělám naplno a srdcem bez ohledu na osobní prospěch.